List of Sanpete Hearings for Tuesday 14th of September 2021      

41 Hearings Scheduled

 
TimeCaseNumDefendant Hearing Type *mouseover* Jurisdiction
9:45 am 215400096   ALLRED, DOUGLAS ANTHONY ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400042   CASTELLANOS, CARLOS DANIEL ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400040   CHRISTENSEN, SHARLOTTE ELIZABETH ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400043   DEAN, STEPHEN LAWRENCE ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400044   FRISBIE, KALEB JUSTUS ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400110   GARCIA, FRANCES DOREEN ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400038   HIGHTOWER, PARKER DONOVAN ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400101   JACKMAN, LOUIS CANNON ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400116   MARTINEZ, ZACHARIA MARCOS ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400092   MATEO, ABEL ISAIAS FRANCISC ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400081   MELLOR, COLBY JAMES ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400118   REYNOSO, NATHANIEL LYNN ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400107   TAFT, PEYTON GENE ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400039   TETI, SETH LOUIS ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400104   TOLMAN, NICCOLE JANE ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400109   WHITE, CHANLER BERKLEY ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 215400106   WHITMAN, ALORA LILLIE ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 211400037   WOOD, SYDNEE ELIZABETH ARRAIGNMENT Mt Pleasant
9:45 am 195400104   CUNNIFF, JOSEPH DENNIS ARRAIGNMENT - PTA Mt Pleasant
9:45 am 195400185   DAHL, JASON ARRAIGNMENT-PTA Mt Pleasant
10:00 am 215400116   MARTINEZ, ZACHARIA MARCOS ARRAIGNMENT Mt Pleasant
12:00 pm 215000010   KENNEDY, JOHN DOUGLAS ARRAIGNMENT Spring City
12:00 pm 201000011   MOORE, AUGUSTINA MAXINE STATUS HEARING Spring City
2:00 pm 211500067   BUTLER, JOSEPH BRADLEY ARRAIGNMENT Ephraim
2:00 pm 215500214   OLSON, RICHARD ARRAIGNMENT Ephraim
2:00 pm 205500265   GALINDO CARRILLO, ALEJANDRO ORDER TO SHOW CAUSE Ephraim
2:00 pm 201500126   GAYE, PRINCE ORDER TO SHOW CAUSE Ephraim
2:00 pm 205500124   JENSEN, CYNDY LYNN ORDER TO SHOW CAUSE Ephraim
2:30 pm 211500051   FESOLAI, LITIA ESETA PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:30 pm 201500061   FOLKNER, FRED EARL PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:30 pm 211500030   ROBERSON, ANTHONY PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500063   DAGOSTINO, SANTIAGO PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500061   LACHLAN, FINDLAY PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500049   LEWIS, TRENT J PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500050   LEWIS, TUERESA RUTH PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 215500099   LIVINGSTON, BRODY LYNN PAULSON PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 215500150   LIVINGSTON, BRODY LYNN PAULSON PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500062   MANTA, SIMON PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500060   POLANCO, DIEGO PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500059   TURNBULL, SEAN LANE PRETRIAL CONFERENCE Ephraim
2:45 pm 211500064   APA, RAUL SEBASTIAN PRETRIAL CONFERENCE/ARR Ephraim